SPA – to zupełnie inny świat. Świat, w którym nie ma pośpiechu, nerwowej atmosfery, są natomiast relaksacyjne masaże, odprężająca muzyka i zabiegi dla ciała. Aby ułatwić Państwu wybór odpowiedniego zabiegu, przygotowaliśmy pakiety SPA, tak aby każdy mógł wybrać coś dla siebie.

Filozofią naszego obiektu, jest propagowanie zdrowego stylu życia. Przygotowaliśmy pakiety, które są wykonywane według naturalnych receptur. Specjalne procedury, masaże i zabiegi na twarz czy ciało, wykonywane przy dźwiękach relaksacyjnej muzyki, świecach, pozwolą na pełny relaks i przypływ życiodajnej energii.

Wybraliśmy marki kosmetyczne, które oferują najwyższą jakość zabiegów. Produkty “Isabelle Lancray”, “Bandi” i “Clarena” to gwarancja wysokiej jakości i bezpieczeństwa dla twojej skóry. Dzięki nim oferowane przez nas serie zabiegów, pomagają przywrócić napiętą i promienistą cerę, ładnie modelować sylwetkę czy naładować akumulatory pozytywną energię i przywrócić harmonię ducha.

Osoby korzystające z pakietów SPA mają możliwość otrzymania profesjonalnej porady kosmetologa lub fizjoterapeutki, dotyczącą pielęgnacji zarówno w SPA, jak i w domu. Nasi klienci mają dodatkowo możliwość korzystania ze wszelkich dobrodziejstw znajdujących się na naszym terenie: basenu, wypożyczalni sprzętu sportowego i wodnego, kawiarni.

Udogodnienia

  • Baseny
  • Masaże
  • SPA
  • Wellness

Napisz opinię